top of page
osvětlení regálových uliček.jpg

LED trubice pro stropy 8-13 metrů

14/4/2021
 

LED trubice s vyzařovacím úhlem 45° je vynikající volba pro osvětlení vysokých skladovacích prostor a regálových uliček. Úzká distribuce světla zajistí, že se vaše světlo nebude ztrácet vysoko v regálech, ale bude v o to větší intenzitě přesně tam, kde ho skutečně potřebujete.

 

Led trubice jsou snadno vyměnitelným úsporným světelným zdrojem a vy ho díky naší technologii můžete využívat v ještě větších výškách, než tomu bylo doposud. Čím vyšší je osvětlovaný prostor, tím užší je doporučený vyzařovací úhel, čímž se maximalizuje množství světla. Vyměnitelný světelný zdroj lze instalovat přímo na většinu stávajících svítidel T8 s magnetickým předřadníkem. Nejlepšího výsledku však dosáhnete, pokud se světelný zdroj použije společně s minimalistickým svítidlem Teva, které umožňuje použít 2–3 trubice v jednom svítidle, v závislosti na konkrétních světelných potřebách.

 

Svítidlo s vyměnitelným světelným zdrojem je ekologické a vysoce kvalitní řešení, které šetří peníze i přírodu. Náklady na údržbu jsou podstatně sníženy, protože osvětlení lze snadno modernizovat pouhou výměnou světelného zdroje ve svítidle.

Odkaz na detail produktu: https://www.ledtrubicevaltavalo.cz/led-trubice-valtavalo-g5-narrow-beam/

bottom of page