top of page

Vybrané reference

 

Úřad pro civilní letectví, Praha

"V roce 2010 jsme se rozhodli na Úřadě pro civilní letectví obměnit zastaralé osvětlení na chodbách a rozhodli se pro přechod na LED.

Vítězná firma realizovala zakázku odborně, bezproblémově, velmi rychle a za podmínek úřadu, aby stále fungovalo minimálně nouzové osvětlení. Práce proběhly včetně demontáže starého osvětlení, jeho odvozu k ekologické likvidaci a následné výchozí revize nově instalovaného osvětlení. Se zaměstnanci společnosti byla výborná spolupráce a domluva zejména v rámci koordinace prací s ohledem na provozní podmínky úřadu."

 

Ing. Kateřina Lisá, Ph.D.

vedoucí oddělení logistiky

Eden sportovní areál, Beroun

"Do, tehdy (2012) nově postavené, několikapatrové kardiotělocvičny jsme se rozhodli pro instalaci LED osvětlení. Osvětlení funguje na automatické bázi bez manuálního ovládání. Stmívatelná svítidla jsou automaticky řízená čidly pohybu a čidly intenzity, která regulují jejich výkon. Svítidla předčila naše očekávání."

 

Ing. Jan Šimko

manažer sportovního centra

Eizo Česká republika, Praha

"S dodaným zbožím a profesionální úrovní nabízených služeb (vysoká úroveň znalostí při poradenství, konzultačních činnostech a pomoc při návrhu a výběru vhodného osvětlení) jsme vysoce spokojeni.

Také poslední dodávka osvětlovacích LED-těles pro naše předváděcí středisko profesionálních grafických monitorů proběhla naprosto bez problémů. Byli jsme spokojeni jak s průběhem objednání zboží, tak s komunikací ohledně dodávky. Dodávka byla doručena nepoškozena objednanou přepravní službou a ve slíbeném termínu.

Fawoo Tech rádi doporučujeme též našim klientům, kteří vyžadují profesionální řešení osvětlení svého pracoviště."

 

Ing. Antonín Charvát

general manager

bottom of page