top of page

 O SPOLEČNOSTI Valtavalo

 

 

 

 

 

www.valtavalo.com

 

 

Společnost Valtavalo Ltd., byla založena v roce 2008 s cílem vyvíjet, vyrábět a dodávat energeticky efektivní řešení osvětlovacích soustav. Ústředním tématem je pro Valtavalo, soustředění se na velké objemy a klienty. To umožňuje nabídnout nové, moderní technologie, jinak příliš drahé, za bezkonkurenční ceny.

 

Politika

Všechny výrobky Valtavalo prochází procesem vícestupňového testování. To je základem jednotné špičkové produkce a podkladem pro další výzkum a vývoj. Záruční doba pro nás znamená stoprocentní spolehlivost výrobku.

 

Hodnoty

  • Komfort. Lidé si zaslouží to nejlepší světlo. Dobře vidící jedinci vytváří produktivní pracovní komunitu.

  • Životní prostředí. Naše planeta je jedinečná. Chráníme jí tím, že nabízíme energeticky úspornou a k životnímu prostředí šetrnou alternativu osvětlení a chováme se, jako organizace, odpovědně - ekologicky.

  • Zákazník, naše priorita.     Zvyšujeme konkurenceschopnost našich klientů snižováním energetické náročnosti a snižováním nákladů na údržbu. Náš způsob práce je vždy otevřený a férový, vždy nasloucháme klientovi s cílem nalézt nejlepší možný výsledek.

 

Zásadní myšlenky

Vytváříme úspěšné a trvalé vztahy se zákazníky těmito prostředky:

Naše výrobky jsou navrženy a vyrobeny našimi odborníky nebo ve spolupráci s našimi vybranými partnery s využitím nejmodernější technologie a jen za použití vysoce kvalitních komponentů.

Naši klienti mají právo vědět, jak je konstruována cena výrobku.

Zákazníci jsou dobře poučeni o správném používání všech Valtavalo výrobků.

Ohleduplnost k životnímu prostředí se bere v úvahu v našem veškerém konání - od výběru materiálu ve výrobě po energetické úspory, které náš klient získává.

Jsme tu vždy pro vás, pokud se jedná o světlo.

VÝROBA
 

Valtavalo Ltd. zahájila ve Finsku proces vývoje zcela nové linky na výrobu LED trubic v roce 2009. Jako výsledek vývoje dokončila společnost Valtavalo v roce 2012 plně automatizovanou výrobní linku a továrnu na výrobu rekordní (10/2013) LED trubice G3 a 2015 G3+ s rekordní životností. Tato výrobní linka nyní vyrábí LED trubice v Renforsin Ranta Business Parku, který se nachází v prostorách tradiční průmyslové zóny ve finském Kajaani.

2016 společnost přišla s vůbec první neblikající LED trubicí na trhu - průmyslovou LED trubicí Valtavalo G4. Ta vedle zmíněného neblikání poskytuje klientům nejnižší náklady na vlastnictví na trhu, 125 000 hodin průměrné životnosti a 7 let záruky.

 

Na konci roku 2016 spustila společnost Valtavalo kompletně novou výrobní linku se základní kapacitou 1,5 mil.led trubic za rok. Nová výrobní linka vyrábí nové LED trubice Valtavalo E3. Tato nová profesionální LED trubice je určena do nižšího cenového segmentu. Do profesionálního segmentu LED trubic však přináší nebývalou kvalitu. Nabízí 64 000 hodin průměrné životnosti a 5 let záruky bez omezení.

 

Záruční doba pro Valtavalo znamená období stoprocentní spolehlivosti.

 

Automatizace výroby Valtavalo

Moderní výrobní automatizace nabízí velmi nákladově efektivní a škálovatelný způsob výroby jednoho z nejlepších výrobků světelného průmyslu současnosti.

Stoprocentní automatizace výroby umožňuje testování každé jednotlivé LED trubice na 20 světelně technických parametrů. Každá trubice má své vlastní laserové QR a svůj vlastní výstupní testreport.

 

PRODUKTY

LED TRUBICE Valtavalo G4 a E3

LED trubice Valtavalo G4 a E3 jsou výsledkem vlastního firemního produktového vývoje. Vyrábějí se ve společnosti finského výrobního závodu pomocí nejnovější automatizované technologie. Každá LED trubice prochází několika stupňovým automatickým elektrotechnickým a světelným testem. Naši klienti si mohou být jisti vynikající kvalitou výrobků.

 

 

LED TRUBICE Valtavalo G4 a E3

 

Přednosti

Ekonomická efektivita

LED zdroje Valtavalo typicky uspoří 50-90% energetických nákladů v závislosti na porovnávaném světelném zdroji a okolnostech provozu. Značku Valtavalo používá již více než 1000 klientů a spolupracujících významných evropských výzkumných zařízení. Ty mohou potvrdit naši záruku spolehlivosti a bezpečnosti. Ve většině případů nepramení největší úspory našich klientů z energetických úspor, nýbrž z redukce nákladů na údržbu a odstávek provozu souvisejících s instalací, opravou či výměnou. Je to přímý důsledek dlouhé životnosti a bezkonkurenční spolehlivosti výrobků Valtavalo.Instalací LED trubic Valtavalo prodloužíte rovněž životnost vašich starších svítidel. Starší svítidla potřebují s našimi trubicemi méně údržby, předřadníky a tělesa se nepřehřívají a nedegradují UV zářením jako dříve.

 

Komfort a bezpečnost

Všechny naše LED výrobky jsou testovány v rámci Výzkumu a Vývoje a vyráběny v souladu s nejpřísnějšími standardy kvality. Všechny výrobky Valtavalo byly testovány akreditovanými zkušebnami a splňují kritéria EMC, LVD a RoHS. Všechny výrobky tak splňují aktuální oficiální směrnice. Přechodem na LED trubice Valtavalo tak zároveň přecházíte na bezpečnější a modernější osvětlovací technologii. Okamžitě svítící světlo, bez blikání snižuje stres a zabraňuje migréně způsobené blikajícím světlem. Kromě toho spektrum světla podobnější dennímu vám pomůže vidět lépe i při nižší intenzitě osvětlení. Správně navržené LED osvětlení může také pomoci lidem citlivým na UV záření.

 

Ekologie a ohleduplnost

LED výrobky Valtavalo neobsahují rtuť a olovo a bezezbytku splňují požadavky směrnice RoHS. Produkty také splňují požadavky EU nařízení na Ecodesign. Valtavalo je aktivní v rámci systému recyklování - všechny LED zdroje mohou být recyklovány s běžnou elektronikou. Přes 95 % materiálu LED trubic je snadno recyklovatelných. Významné energetické úspory LED výrobků Valtavalo také znamenají výrazně nižší emise oxidu uhličitého.

bottom of page