top of page

Průmyslové LED svítidlo Vigilant® s účinností 125 lm/W se zárukou výkonu 10 let

Farmingdale, NJ 25/4/2014

 

Nová generace svítidel Dialight pro haly s vysokým stropem (High Bay) je určena pro standardní průmyslové i nevýbušné (Ex) prostředí, vnitřní a venkovní použití a je vybavena desetiletou zárukou na plný výkon. Svítidlo je k dispozici se střední a širokou optikou.

 

Dialight, dlouhou dobu jedničkou ve světě LED technologií, představuje LED svítidlo Vigilant® se špičkovou účinností pro maximální návratnost investic a nižší celkové náklady vlastnictví.

Se 125 lm/W a několika průlomovými inovacemi poskytuje světelný tok 26 500 lm a svůj výkon opírá o, u Dialightu již téměř standardní, špičkovou desetiletou záruku plného výkonu. Získáváte tak na více než desetiletí spolehlivý a bezstarostný výkon v nejdrsnějších průmyslových podmínkách na světě.

Díky světové třídě společnosti Dialight v návrhu systému, LED technologii příští generace a pokročilé optické konstrukci, představuje nové LED svítidlo Vigilant® významný krok pro budoucnost energetické účinnosti v průmyslovém prostředí. Od uvedení prvního LED svítidla na trh v roce 2009, prodala společnost Dialight stovky tisíc svítidel a nastavuje tak po celém světě nejvyšší standard designu a spolehlivosti.

„Dialight nadále vyrábí a dodává nejmodernější LED osvětlení pro průmyslové a nevýbušné aplikace po celém světě,“ říká Roy Burton, generální ředitel skupiny Dialight. „Naši zákazníci mohou nyní těžit z dodatečných 25 % energetických úspor. Přechod na LED technologii je tak ještě zajímavějším podnikatelským rozhodnutím s velmi atraktivní dobou návratnosti s ohledem na modernizaci a zhodnocování průmyslových objektů.“

Vigilant je certifikován ATEX / IECEX pro nevýbušné prostředí. Standardní parametry jsou pro vstupní napětí 100-277 VAC, 6kV ochrany proti přepětí, krytí IP66/NEMA4X a určený pro provoz při okolních teplotách od -40 do +65°C.

Chcete-li se dozvědět více o LED svítidle Vigilant® navštivte www.dialight.com/125LPW

 

 

 

bottom of page