top of page

Trh poznává LED DURA G3+. Odolné průmyslové svítidlo s dlouhou životností

Oulu, Finsko 28/11/2014

 

Finský výrobce LED technologií Valtavalo přináší na trh odolné průmyslové LED trubicové svítidlo, které vám zajistí úsporu nákladů na dloouhou dobu.

Valtavalo se dlouho potýkalo s otázkou, jak zaručit odběratelům prémiových LED trubic slibovaný efekt, který v podobě t.č. nejvyšší oficiální účinnosti na trhu klientům nabízí, a který se ztrácel v závislosti na tělese, které uživatel pro trubice použil.  Až dosud, musel uživatel hledat vhodné řešení, které však nemuselo, ať už z hlediska technické kompatibility nebo stáří tělesa splňovat jeho očekávání.

 

Nyní klient nákupem DURA G3+ získává:

Svítidlo do náročných provozních podmínek.

IP65 odolné proti stříkající vodě a prachu. Odolné proti mechanickému poškození IK08 a třídou ochrany proti přepětí - D.

Mezi typické aplikace patří průmyslové haly, parkovací domy, chladírny, chlévy.

 

Svítidlo na velmi dlouhou dobu provozu.

Svítidlo DURA je vybaveno LED trubicemi Valtavalo G3+ s extrémně dlouhou životností. Pro dosažení maximální životnosti jsou použity jen prvotřídní materiály a LED trubice s pokročilými teplotními a mechanickými konstrukčními prvky.

 

Konstrukce svítidla LED DURA G3+ je založena na principu snadné instalace a snadné údržby.

  • Základna svítidla a jeho kryt jsou zajištěny proti pádu úchyty. Svítidlo tak drží pohromadě, elektrikář má pro montáž volné ruce a nemusí se pro jednotlivé kompo­nenty shýbat.

  • Snadná montáž – stačí nacvaknout úchyty k tělu svítidla a uzamknout kryt svítidla

  • Montážní povrch nemusí být díky toleranci úchytů úplně rovný

  • Dodáváno s propojovacími průchodkami

  • Dodáváno s dvěma kabelovými svorkami

  •  Jediná údržbářská operace, kterou LED svítidlo DURA vyžaduje, je prostá výměna LED trubice přibližně každých 62 500 provozních hodin. Vý­měnou trubic je obnovena veškerá elektronika a nastartován nový životní cyklus svítidla.

 

bottom of page