top of page

Finský výrobce LED technologie to opět dokázal: Bezprecedentní kvalita ve své cenové kategorii

26/10/2016

V říjnu Valtavalo, finský výrobce LED trubic, představilo novou LED trubici E3 vyráběnou ve Finsku. Nový produkt byl na mezinárodní úrovni představen na výstavě Elmässan 2016 ve Švédském Stockholmu, 19. října.


LED trubice E3 jsou vyráběny v Kajaani na nové automatické lince vyrobené ve Finsku. Montážní linka obsahuje integrované a plně automatické testování produkce, která měří všechny významné elektrické a světelné hodnoty každé vyrobené trubice. Jednotlivé výsledky měření jsou uloženy v databázi podle sériového čísla a QR kódu vytištěného laserem na produktu. Linka také skládá trubice do jednotlivých produktových balíčků, které dokonce umístí do transportních balení po 25 kusech. Tato balení jsou pak připravena v Kajaani připravena k dodání zákazníkům v různých koutech světa.

"Víc automatické už to být nemůže," říká Markku Laatikainen, generální ředitel společnosti Valtavalo, který ukazuje hrdost na nedávno otevřenou druhou výrobní linku.


Ve srovnání se svými nejbližšími konkurenty, nový produkt Valtavalo nabízí o 10-35% delší životnost, mimořádně širokou vyzařovací charakteristiku a bezprecedentní kvalitu montážní sestavy ve své cenové kategorii. Výrobek má pětiletou záruku, a je také je také k dispozici ve verzi s vysoce kvalitním podáním barev, určená především do prodejen.


Nový produkt má jednodušší strukturu než G4, vlajková loď Valtavalo, která také ztrojnásobila kapacitu výrobní linky z předchozí úrovně.


"Nová LED trubice je linkou vyrobena, testována i balena, linku opouští každých dvacet sekund," říká Laatikainen.

Tento nový produkt rozšiřuje sortiment výrobků Valtavalo k pokrytí potřeb v profesionálním osvětlení, pokud jde o nahrazení běžných zářivek. U nových a rekonstruovaných budov, Valtavalo může dodat LED trubice společně s vhodným osvětlovacím tělesem. Valtavalo má osvětlovací tělesa pro každé profesionální použití - od úřadů, zemědělství až po průmysl.

Více informací na následujícím odkazu:

LED trubice Valtavalo E3 - informační brožura

bottom of page