top of page

Výrobní zařízení Dialight Ensenada získalo certifikace ISO-14001 a OHSAS-18001

18/6/2015

FARMINGDALE, N.J. & ENSENADA, MEXICO —Dialight (LSE: DAI.L)

 

Největší výrobní závod výrobce LED technologií Dialight v Ensenadě v Mexiku oznámil dosažení certifikací ISO-14001 a OHSAS-18001 standardů pro péči o životní prostředí, ochrany zdraví a řízení bezpečnosti.

 

Dialight se takto zařadil do elitní skupiny společností, které dosahují přísných mezinárodních standardů a posiluje tak kompetence poskytovat svým klientům tu nejvyšší kvalitu výrobků vyrobených co nejbezpečnějším udržitelným způsobem.

"Naše pokroková technologie s vysokou účinností, vysoký standard péče o životní prostředí a bezpečnost zařízení jsou již dlouhou dobu charakteristickými znaky naší produktové nabídky a zásadními provozními principy, " říká Michael Sutsko, výkonný ředitel skupiny Dialight. "Tato certifikace je oceněním našeho dlouhodobého úsilí v uspokojování potřeb našich zákazníků, jimž chceme dokázat, že nejen naše výrobky, ale také naše procesy splňují nejvyšší standardy kvality a výkonu."

 

Výrobní zařízení Ensenada o rozloze 31 450 m2, 22 365 m2 a 13 725 m2, které bylo otevřeno v roce 2001, jsou centrem výrobních provozů Dialight. Rodí se zde výrobky řady Vigilant® a SafeSite® High Bay, Low Bay a další, které se staly jedněmi z nejprodávanějších a nejvíce instalovaných průmyslových LED svítidel na trhu.

Zařízení v Ensenadě jsou již druhým provozem společnosti Dialight, po provozu v Roxboro, N.C., který získal ISO-14001 a OHSAS-18001 již na počátku tohoto roku. Všech pět výrobních zařízení Dialight, zahrnující provozní zařízení v Kodani (Dánsku), Newmarket (Spojené Království) a Penang (Malajsie) jsou certifikovány ISO-9001 pro zajištění kvality ve výrobě, zatímco Kodaň a Newmarket jsou certifikovány rovněž ISO-14001. Firma se již zavázala pro dosažení ISO-14001 a OHSAS-18001 i pro své Malajsijské zařízení.

 

"Také bych chtěl veřejně poděkovat všem zaměstnancům, poskytovatelů služeb a dodavatelům, kteří pracovali velmi tvrdě za poslední rok, aby nám pomohli dosáhnout těchto náročných požadavků," řekl Sutsko. "Není to určitě žádná maličkost, a těším se na spolupráci při dosažení výrobní dokonalosti ve všech oblastech."

 

Pro více informací o společnosti Dialight, všech jejích průmyslových řešeních osvětlení, včetně souborů IES, LM79 reportů a technických listů, navštivte www.led4industry.cz nebo přímo stránky výrobce na www.dialight.com.

 

bottom of page