top of page
Valtavalo G5 Dimmable - 500x600.jpg

G5 - Nová generace led trubic Valtavalo je zde!

7/11/2018

..a posouvá trh s led trubicemi zase o kousek dál..

Finský výrobce led trubic společnost Valtavalo se svou plně automatizovanou výrobní linkou ve finském Kajaani přichází na trh se svou již pátou generací led trubic. Tentokrát ve svých inovacích, kromě světelné účinnosti zlepšuje "neblikavost", zvyšuje teplotní odolnost, výkon a přináší první led trubici kompatibilní se třemi způsoby stmívání.

G5 plynule navazuje na předchozí generaci a stejně jako led trubice Valtavalo G4 je neblikající. S tím rozdílem, že stlačuje procento blikání až pod hranici 1 %. Dále zvyšuje svoji světelnou účinnost, která nyní dosahuje až 180 lm/W.

 

Je stále stejně odolná, průměrná životnost činí 125 000 hodin a záruka 7 let. Samozřejmostí už je, stejně jako u všech ostatních modelů splnění normy pro dvoupaticové retrofitní T8/G13 led trubice ČSN EN62776, která zajišťuje kompatibilitu napříč trhem a mechanické a elektrické vlastnosti pro snadnou a rychlou montáž.

V nabídce jsou led trubice G5 ve čtyřech modifikacích:

  • Valtavalo G5 Regular – neblikající led trubice s životností 125 000 hod a zárukou 7 let

  • Valtavalo G5 High Temp – neblikající led trubice pro náročné podmínky s teplotami až do 70°C

  • Valtavalo G5 High Power – neblikající led trubice pro vysoký výkon – se světelným tokem až 5900 lm

  • Valtavalo G5 Dimmable – led trubice pro stmívatelné aplikace – kompatibilní se třemi způsoby stmívání – Trailing edge, SwitchDim a DALI

Více informací na našich stránkách nebo na info@led4industry.cz

bottom of page