top of page
Suma pic.jpg

Osvětlení sportovišť SUMA GigaTera

..jeden z nejmodernějších a v současné době nejpoužívanějších systémů

 

2/4/2019

Nové reflektorové osvětlení GigaTera s názvem „SUMA“ má jedinečný asymetrický paprsek s distribucí světla 60°. Díky nepřímé konstrukci reflektoru tak uživatelům nehrozí při pohledu směrem ke zdroji oslnění.

Toto řešení minimalizuje únik světla při maximalizaci užitečných lumenů na hřišti, což zajišťuje, že se sportovci mohou zaměřit na hru a diváci si mohou užít pohodlný zážitek ze sledování. Pomáhá také v souladu s posílenou místní regulací v oblasti světelného znečištění nebo psychologického
dopadu na přilehlou oblast a to bez použití přepážky nebo stínítka.

Řešení GigaTera LED reflektorového osvětlení je tak tou nejlepší volbou nejen pro minimalizaci nákladů, ale také pro minimalizaci obav o konstrukci sloupů při zatížení větrem při přechodu na novou konstrukci osvětlení sportoviště.

 

Reference GigaTera sportoviště ve Velké Británii v kombinaci s MAHA plus 400W a SUMA 400W dokazuje kvalitu světla minimalizující světelné znečištění a zároveň dosahující maximální úspory energie při významné nákladové efektivitě projektu.

 

Jsme rádi, že se můžeme podělit o klip vytvořený společností Christy Lighting, která je strategickým partnerem společnosti GigaTera ve Velké Británii.


Všechny uvedené projekty jsou realizovány pomocí kombinace MAHA plus 400W & SUMA 400W.

Více informací na info(at)led4industry.cz

bottom of page